המתחם

DRUM BASE MUSIC – מתחם המוזיקה הגדול רמת החייל למוזיקאים מתחילים, חובבים ומתקדמים.

DRUM BASE MUSIC – מתחם המוזיקה הגדול
למוזיקאים מתחילים, חובבים ומתקדמים.

המתחם הוקם על ידי אוהבי מוזיקה במטרה ליצור מקום נגיש לכל מי שאוהב ומעוניין ללמוד מוזיקה מהמורים ומהמרצים הטובים ביותר – בתנאים הטובים ביותר!

פעילויותינו מתקיימות בתוך חדרי המוזיקה המקצועיים והאקוסטיים, אשר מאובזרים במיטב כלי הנגינה, מערכות הגברה מקצועיות וציוד מוזיקלי וסאונד מושקע, חדש ומתקדם ברמה גבוהה מאוד.

הצוות המקצועי של DRUM BASE MUSIC, שמח להעניק מענה מדויק להתפתחות המוזיקלית של כל אחד ואחת מגיל 6 ועד 66+. לא משנה באיזו נקודת התחלה אתם נמצאים, בין אם אתם מוזיקאים מתחילים, מתקדמים או חובבים – יש לכם מקום בדראם בייס מיוזיק.

לסיור וירטואלי 360 בדראם בייס מיוזיק לחצו כאן

ההתמחות שלנו

הרכבים מוזיקליים בהנחיה מקצועית.

פעילויות מוזיקה לחברות וארגונים.

לימודי נגינה במגוון כלים (אחד על אחד ובקבוצות).

לימודי פיתוח קול ועמידת במה.

הכנה לאודישנים.

סדנאות וקורסים מקצועיים כגון: לימודי הפקה מוזיקלית ב-CUBASE, לימודי DJ, לימודי סאונד, תיאורה מוזיקלית, סדנאות מיוחדות לנגנים ועוד.

הרצאות וסדנאות אמן בתחום המוזיקה (לכל קשת אוהבי המוזיקה).

ההתמחות שלנו

הרכבים מוזיקליים בהנחיה מקצועית.

פעילויות מוזיקה לחברות וארגונים.

לימודי נגינה במגוון כלים (אחד על אחד ובקבוצות).

לימודי פיתוח קול ועמידת במה.

הכנה לאודישנים.

סדנאות וקורסים מקצועיים כגון: לימודי הפקה מוזיקלית ב-CUBASE, לימודי DJ, לימודי סאונד, תיאורה מוזיקלית, סדנאות מיוחדות לנגנים ועוד.

הרצאות וסדנאות אמן בתחום המוזיקה (לכל קשת אוהבי המוזיקה).

מורים, מנחים ומרצים מהשורה הראשונה!

בשיתוף הפעולה שיצרו היזמים עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – מוזיקאים מוכרים ופעילים, חברי להקות, אמני סאונד, מפיקים מוזיקליים, אנשי רדיו, דיג'יים ועוד, נבנה מתחם מוזיקה ברמה בינלאומית ובאווירה המאפשרת לכל אדם בכל גיל, לחוות את ההנאה המיטבית, עם כל היתרונות שבלמידה ובעשיית מוזיקה.

המוזיקה טבועה היטב בשורשי המקום, מהיזמים שמנגנים גם הם,  דרך הצוות האיכותי ועד התלמידים בכל הגילאים, שמחוברים לאהבה ולהנאה שבנגינה והאזנה למוזיקה. 

לוקיישן אשש - בואו לנגן!

מתחם המוזיקה דראם בייס מיוזיק ממוקם בלב רמת החייל, סמוך לשכונות המגורים רמת החייל, שיכון דן, צהלה, מעוז אביב ותל ברוך. כתובתנו: רחוב הנחושת 4, תל-אביב – אזור תוסס עם אנרגיות מעולות!

במתחם גם אולפן הקלטות, אולפני חזרות תחת המותג DRUM BASE MUSIC וחנות קונספט של "חלילית", עם כלי נגינה בכל פינה – מגרש משחקים למוזיקאים מקצועיים וחובבים, שמכניס מיד לאנרגיות של צלילים ויצירה.

לתלמידינו גם הנחות מיוחדות על רכישת ציוד ותוכנות בסניף חלילית הממוקם בתוך המתחם.

לסיור וירטואלי 360 בדראם בייס מיוזיק לחצו כאן

ללמוד! לנגן! להופיע!

ב- DRUM BASE MUSIC תקבלו את כל הכלים להתקדם מוזיקלית בצורה המקצועית והמדויקת ביותר וגם ליהנות תוך כדי התהליך, עם היתרונות הברורים של למידה על ציוד איכותי ומושקע, עם צוות מקצועי שהם גם אנשים נפלאים וחמים.

אנו מאפשרים לתלמידינו ואף מעודדים אותם להגיע ולהתאמן במתחם כחלק אינטגרלי ממערך הלימודים.

תוכנית הלימודים מגוונת ומועדי הפעילויות גמישים, באופן המאפשר התאמה אישית לכל אחד ואחת מהתלמידים שלנו, על פי צרכיהם ,רצונותיהם ונתוניהם האישיים.

תלמידנו לא רק לומדים לנגן, אלא גם לומדים מיומנויות ביצוע והופעה על במה ממוזיקאים ידועים ומוערכים בעלי ניסיון רב ומרשים. לכל תלמיד ותלמידה יש לפחות הופעה אחת בשנה.

הצוות המקצועי של דראם בייס מיוזיק, מסייע לתלמידי ההרכבים המוזיקליים גם בבוקינג להופעות ותקלוט (לתלמידי קורס דיג'יי) במהלך השנה בפלטפורמות שונות כגון: מועדוני הופעות, ברים, ירידים, מתחמים ועוד.  

רפרטואר לימודי מוזיקה מגוון ועשיר!

גיבוש וליווי הרכבים מוזיקליים בהנחיה מקצועית

תלמידים בכל הגילאים, שיש להם כבר שליטה בסיסית בכלי, מצטרפים להרכבי דראם בייס מיוזיק בהנחיה מקצועית, בהתאם לגיל ולרמת הנגינה. הם חווים נגינה בכלי שלהם תוך השתלבותו של הכלי עם כלי הנגינה הנוספים, ולומדים להתנהל בצורה הרמונית עם חברי ההרכב. במפגשים השבועיים, שותפים לבחירת השירים, פיתוח הסגנון המוזיקלי, אופן הביצוע ואף עובדים על שירים מקוריים בהתאם למוכנות ההרכב.

לימודי נגינה אחד על אחד, בזוגות ובקבוצה

חולמים ללמוד לנגן? רוצים להמשיך מאיפה שהפסקתם? מתחם המוזיקה דראם בייס מיוזיק מציע לכם שיעורי נגינה במגוון כלים כגון: תופים, גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית, גיטרה בס, קלידים (פסנתר חשמלי), פיתוח קול ועמידת במה, לימודי סקסופון, צ'לו, חליל צד, לימודי גיטרה בקבוצה, כלי הקשה, Drumline ועוד. השיעורים כוללים למידת תיאוריה, קצב והרמוניה.
ניתן להירשם לשיעורי נגינה משותפים (הורה וילד, בני זוג, חברים, קולגות וכו'). במסגרת השיעורים המורים שלנו יכולים גם לסייע בהכנה לאודישן, לייעץ למוזיקאים צעירים או בוגרים ולהכין להופעות.

סדנאות וקורסים מקצועיים בתחום המוזיקה

ביטים מיקסים וקונטרולרים עושים לכם את זה? רוצים ללמוד להפיק את עצמכם?
מוזמנים להצטרף לקורסים המקצועיים של DRUM BASE MUSIC למתחילים ומתקדמים, כמו: קורס DJ, יצירה והפקה מוזיקלית ב- CUBASE, הפקה באולפן ביתי, הפקת מוזיקה אלקטרונית, סאונד ועוד.
לבחירתכם גם קורסים ללימודי תיאורה מוזיקלית, סדנאות קצב לנגנים שמטרתן לפתח את חוש הקצב ואת מיומנויות קריאת הקצב וסדנאות מוזיקה מקצועיות לילדים ונוער בחופשים.

הרצאות מרתקות וסדנאות אמן לקהלים שונים

אוהבים מוזיקה? לשמוע על הסיפורים שמאחורי השירים? בא לכם להעשיר את הידע בתחום מוזיקלי מסוים? מחפשים פעילות גיבוש לעובדים מחוץ לשגרה?
לבחירתכם ובהתאמה אישית: הרצאות מרתקות מפי מוזיקאים, אנשי רדיו ומומחים, סדנאות אמן חווייתיות ומפגשים מקצועיים ומלמדים עם מוזיקאים ידועים.
ניתן גם לרכוש סדנה, הופעה, קורס או שיעורים של מספר מפגשים כמתנה עבור בני זוג או חברים. רוצים להיות הכוכבים של האירוע שלכם? בדראם בייס מיוזיק נוכל להכין אתכם למופע סולו או עם להקה.

זה הזמן לצאת מהמשרד, לצאת מהבית, לצאת מהקופסא!

זה הזמן לצאת מהמשרד, לצאת מהבית,
לצאת מהקופסא!

זה הזמן לשים את הסמארטפון בצד ולהתעלם מהמיילים!

זה הזמן לשים את הסמארטפון בצד
ולהתעלם מהמיילים!

זה הזמן להקדיש זמן למוזיקה בכיף ובאהבה!

בא לכם לתאם שיעור נגינה? לנגן בהרכב?
להצטרף לקורס או סדנה?
לכל שאלה ועניין, שלחו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לכל שאלה ועניין, שלחו את הטופס
ונחזור אליכם :)

אפשר גם: לכתוב לנו ב- WhatsApp שלחו לנו הודעה בווטסאפ
או פשוט להתקשר 3169* 

אפשר גם: לכתוב לנו ב- WhatsApp שלחו לנו הודעה בווטסאפ
או פשוט להתקשר 3169* 

דילוג לתוכן